Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących zostały rozegrane, jak i w kilku poprzednich latach, w przepięknej Wiśle. W dniach od 30 maja do 9 czerwca br. miejscowoś ta gościła 10 finalistów. Zawody rozegrano systemem kołowym. Zwyciężył Jacek Stachańczyk gromadząc 8 punktów z 9 partii, a tym samym zdobywając złoto i tytuł Mistrza Polski. Piotr Dukaczewski (6 pkt.) zdobył brązowy medal.
Gratulujemy!
Wyniki znajdziesz - tutaj.




